شرایط استفاده از خدمات

.لطفاً قبل از استفاده از وب سایت https://visitsite.ir("سرویس") که توسط ویزیت سایت یا visitsite اداره می شود ، این"شرایط و ضوابط") را با دقت بخوانید. ").


دسترسی و استفاده شما از سرویس منوط به پذیرش و انطباق شما با این شرایط است. این شرایط برای همه بازدیدکنندگان ، کاربران و سایر افرادی که به سرویس دسترسی دارند یا از آن استفاده می کنند اعمال می شود.

با دسترسی یا استفاده از سرویس موافقت می کنید که به این شرایط متعهد باشید. اگر با هر بخشی از شرایط مخالف باشید ، ممکن است به سرویس دسترسی نداشته باشید.

حساب ها
وقتی با ما حساب کاربری ایجاد می کنید ، باید اطلاعات دقیق ، کامل و مداوم را همیشه در اختیار ما قرار دهید. عدم انجام این کار به منزله نقض شرایط است که منجر به خاتمه فوری حساب شما در سرویس ما می شود.

شما مسئول حفاظت از رمز عبوری هستید که برای دسترسی به سرویس از آن استفاده می کنید و فعالیتها یا اقدامات زیر گذرواژه خود ، چه گذرواژه شما با سرویس ما باشد یا یک سرویس شخص ثالث.

شما موافقت می کنید که رمز ورود خود را برای هیچ شخص ثالثی فاش نکنید. پس از آگاهی از هرگونه نقض امنیت یا استفاده غیر مجاز از حساب خود ، باید بلافاصله به ما اطلاع دهید.

.پیوند به سایتهای دیگر

سرویس ما ممکن است حاوی پیوندهایی به وب سایتها یا سرویسهای شخص ثالث باشد که تحت مالکیت یا کنترل visitsite نیستند.

Visitsite هیچ کنترلی بر روی محتوا ، خط مشی های رازداری یا عملکرد هیچ وب سایت یا خدمات شخص ثالث ندارد. شما همچنین تصدیق و موافقت می کنید که visitsite هیچگونه مسئولیت و مسئولیتی در قبال خسارت یا خسارتی که باعث یا ادعا شده باشد ناشی یا در ارتباط با استفاده یا اعتماد به هرگونه محتوای ، کالا یا خدمات موجود یا از طریق آن است ، ندارد. چنین وب سایت ها یا خدمات.

ما اکیداً به شما توصیه می کنیم که شرایط و ضوابط و سیاستهای حفظ حریم خصوصی هر وب سایت یا خدمات شخص ثالثی را که بازدید می کنید بخوانید.

خاتمه دادن :

ما می توانیم بدون اطلاع قبلی و هیچگونه مسئولیت قبلی ، بلافاصله دسترسی به خدمات خود را قطع یا متوقف کنیم ، به هر دلیلی ، از جمله در صورت نقض شرایط ، بدون محدودیت.

کلیه مفاد این شرایط که طبق ماهیت خود باید از فسخ دوام بیاورند ، از جمله ، بدون محدودیت ، مقررات مالکیت ، سلب مسئولیت ضمانت ، غرامت و محدودیت های مسئولیت.

ما می توانیم حساب شما را فوراً ، بدون اطلاع قبلی یا مسئولیت ، به هر دلیلی فسخ یا معلق کنیم ، از جمله در صورت نقض شرایط ، بدون محدودیت.

با خاتمه ، حق شما برای استفاده از سرویس بلافاصله متوقف می شود. اگر می خواهید حساب خود را خاتمه دهید ، می توانید استفاده از سرویس را قطع کنید.

کلیه مفاد این شرایط که طبق ماهیت خود باید از فسخ دوام بیاورند ، از جمله ، بدون محدودیت ، مقررات مالکیت ، سلب مسئولیت ضمانت ، غرامت و محدودیت های مسئولیت.

قانون حاکم :

این شرایط بدون توجه به تعارض قوانین آن ، مطابق با قوانین کالیفرنیا ، ایالات متحده اداره و تفسیر می شوند.

عدم اجرای ما در اجرای هرگونه حق یا ارائه این شرایط ، چشم پوشی از این حقوق تلقی نخواهد شد. اگر هر یک از مفاد این شرایط توسط دادگاه فاقد اعتبار یا غیرقابل اجرا باشد ، مفاد باقیمانده این شرایط همچنان پابرجا خواهد بود. این شرایط کل توافق نامه مربوط به خدمات ما بین ما را تشکیل می دهد و هرگونه توافق قبلی را که ممکن است در مورد سرویس با یکدیگر داشته باشیم جایگزین و جایگزین می کند.

تغییرات :

ما به صلاحدید خود این حق را برای خود محفوظ داریم که هر زمان بخواهیم این شرایط را اصلاح یا جایگزین کنیم. اگر تجدید نظر مهم باشد ، سعی می کنیم حداقل 30 روز قبل از اعمال هرگونه شرایط جدید ، اخطار بدهیم. آنچه به منزله تغییر اساسی است ، به صلاحدید ما تعیین خواهد شد.

با ادامه دسترسی یا استفاده از خدمات ما پس از اینکه آن اصلاحات موثر واقع شدند ، شما موافقت می کنید که به شرایط اصلاح شده ملزم شوید. اگر با شرایط جدید موافق نیستید ، لطفاً استفاده از سرویس را متوقف کنید.

با ما تماس بگیرید :

اگر در مورد این شرایط سوالی دارید ، لطفا باما تماس بگیرید